SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 1.6 diesel i thjesht
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
Lloji :
GOLF VII
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
228,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
ID e produktit :
170084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golfin ne gjendje ekonomike shume te mir Posedon armetezera te riVilushka spana te rejaGumica mangjeta te rejaFiltera naftit te riGolfi ne gjenje. Motorike edhte shume shum i mir Ne dokomenta eshte benzin 1.3 Matorrin e ka diesel Amo pergjigjem per pagesen e ndrrimi nga benzinsi ne dieselBlers serioz ju lutem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Li
Gjakova
045 351 684
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »