SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHARAN 1.9 TDI AUTOMATIK ME DOGANE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '17
Lloji :
Volkswagen/VW Sharan
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
170091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VETURA SHARAN 1.9 TDI (me DI te kuqe), ME TRANSMETUES AUTOMATIK, NE GJENDJE SHUMË TË MIRË DHE SHUMË I RUAJTUR. PRESIM BLERES SERIOZ.
Informata rreth publikuesit
Veton
Prishtinë
+37744510066
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »