SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw f30
Çmimi :
€17,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
170108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw f 30 M
Disel twin pover turbo
Taleba gjermanis gjindet ne ks
vetura eshte ne gjendje te rregulllt eshte full me te gjitha xenon bi xenon fellne 18 inch
guma te reja
qdo gje sport hargjime minimeale me eko pro sistem
Viber
+49 1525 5614644

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dinni
Prishtinë
049669689
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »