SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa C 1.7cdti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,796
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
ID e produktit :
170112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershkrimi

Opel Corsa C 1.7cdti

Shes Opel Corsa C facelift 1.7cdti -(ti)-e kuqe 100ps fabrikisht me motor ecotec, shum e ruajtur si brenda ashtu edhe jashte.
Ne gjendje te rregullt teknike, e servisuar rregullisht dhe pa asnje nevoje investimi.
Ndrrim i mundshem me ndonje veture me te lire
Kontakt: +386 49 88 66 26 (viber)
Informata rreth publikuesit
Rilind
Prishtinë
049 88 66 26
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »