SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 2.0 tdi
Çmimi :
€10,890.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
170115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 2.0 tdi
Auto pilot,tempomat,senzora para mbrapa,karrika me nxemje,fellne guma te reja ,shiber,full extra
Viti prodhimit 08.2010Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
BMW
Gjilan
044761521
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »