SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '17
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,241
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2003
Ekstra :
Spoiler
ID e produktit :
170116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 4 3Kuqe 150PS SPORT
Informata rreth publikuesit
Bleron
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »