SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shkoda fabia 1.2 benzin
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator
Lloji :
Skoda Fabia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2004
ID e produktit :
170117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shkoda fabia 1.2 benzin motorrin me zingjir rks klim airbeg ne gjendje perfekte

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qëndrim
Gjilan
044399003
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »