SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E300 2010
Çmimi :
€13,900.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Lloji :
Mercedes E 300
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
170121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VETURAË NË GJENDJE PERFEKTE ME TARGA TË GJERMANISË ME KILOMETRA TË

GARANTUARA NË LIBER TË SERVISIT!

POSEDON:

ABS
EPS
CLIMATRONIC DY SEZONAL
NAVIGACION
KARRIKA ME NXEMJE
PARKING SENZOR (PARA, MBRAPA, ANASH)
FELLNE 18* AMG
GOMAT E REJA DIMËR & VERË
XHAMAT ELEKTRONIKE
PASQYRE ELEKTRONIKE
TEMPOMAT
ULSE ELEKTRONIKE

VETURA ËSHTË VOZITUR NË SHTETET E EUROPES!

E TË TJERA...
Informata rreth publikuesit
Fidan
Kastriot
044900456
Kastriot [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »