SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 1.9 T(DI) - AUTOMATIC TIPTRONIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:51
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
232,425
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
170125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW PASSAT
1.9 TDI (DI) te kuqe 96kw
AUTOMATIC TIPTRONIC
CLIMAtronic
ABS
AIRBAG
MBYLLJE QENDRORE
HIDRAULIK
TIMON LEVIZES
BOARDCOMPUTER
DRITA TE MJEGULLES
RADIO & CD
PASQYRE ELEKTRIKE
DRITARE ELEKTRIKE

045 897 771
Informata rreth publikuesit
agon
Prishtinë
045 897 771
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »