SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 4 TDi -1.9 Shum i Rujten i Sa po ardhur GJ
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,911
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
170127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOFi 4 TDi Special -i sa po ardhur nga GJ
1.9 TDi 101 - PS or 219 bhp or 74 . kW @ 4000
Viti 22 . 11 .2002 - Modeli - 2003
Vetura i posedon servisin e madh te kryer.
Ju Garantoj per Kilomtra.
Mund ti vertetonin dhe ne Servisin e Auterizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit.
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®
• Drritat : Kristall .
• Ulset : me AIR.
• Alofelgat : 17 inq.
• 4 Gomat e Reja
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
• CD-Player.
• Klima AC .
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
Për më shum info:
Na kontaktoni ne :
Mob : +377 44 125 700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 + ViberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xeni
Gjakovë
044125700
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »