SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SEAT ibiza 1.4 Tdi Regjristrimi i parë en Kosove 17-11-2016
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:15
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,815
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2006
ID e produktit :
170129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SEAT ibiza Regjristrimi i parë en Kosove 17-11-2016 1..4 TDi 85 PS or 219 bhp or 55 . kW @ 4000 .Viti 30 . 01 .2006 ~~ Model 2006 Vetura i posedon servisin e madh te kryer.Ju Garantoj per Kilomtra. Mund ti vertetonin dhe ne Servisin e Auterizuar.Vetura i posedon këto gjëra :• Librin e Servisit. • Pasqyret : Elektronike.• Gjamat : Elektronik• Gjamat : ©olo® • Drritat : Llupo.• Klima : Tronick.• Ulset : me AIR.• Alofelgat : 16 inq.• Shpejtsi 5 + 1 • Sistem Telefonik.• Komandat në timon • Senzor Shiu.• Bordcompiuter.• Tempomat.• CD-Player.• CD-Rom.• AirBag.• ESP.• ABS.Për më shum info:Na kontaktoni ne :Mob : +377 44 125 700 + Viber + WhatsApp.Mob : +386 49 610 60 + Viber Auto Salloni 'Xeni '

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xeni
Gjakovë
044125700
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »