SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mondial Hsi
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '17
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,658
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2008
ID e produktit :
170130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes urgjent mondial hsi 150cc gjendjen shum tmir batarin e re ka edhe dukumenta...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
049577340
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »