SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda FR-V
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '17
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
ID e produktit :
170133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose ndrroj Honda FR-V 2.2 dizell manual 6 shpejtsi me 6 ulese i ardhur nga italia ne gjendje shum te mir .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mahir
Prizren
044/200/164
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »