SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet passat 3C
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '17
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
170134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet passat 3c ne gjendje shum te mir i ruajtun si brenda ashtu edhe jasht automatik dsg regjistrim deri me 12.06.2018 pres seriozPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
049664902
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »