SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pikapi pezho 1.9 dizell
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '17
Lloji :
Peugeot Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
170137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pikapi.pezho dizel 1.9 rks i skaduar denim 100 euro ne gjendje te mir teknike gomat e para te reja dimrit viti 1999 arsya e shitjes emigrimi jasht shtetit per me.shum.kontakt ne nr telefonit 049231371

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albrim
Suharekë
0038649231371
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »