SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Skuteri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '17
Lloji :
Yamaha Aerox R
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2004
ID e produktit :
170138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Skuteri i markes Yamaha Aerox i doganuar kubikazha 125cc malossi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Gjilan
37745332322
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »