SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
Lloji :
Smart For Two
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
145,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2002
ID e produktit :
170148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes smart 2002 me klim me benzin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Astrit
Prizren
38649999919
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »