SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
passat 3c
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
170150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
passat 3c 2.0 tdi i sapoardhur nga zvicra shum i ruajtur si mrena dhe jasht automatik dsg per me shum info kontakto nr tel 049-144-160--044-887-278
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »