SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda Fabia 1.2 Benzin Viti 2006 Me Klime RKS 1 Vit
Çmimi :
€2,750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:04
Lloji :
Skoda Fabia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2006
ID e produktit :
170153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skoda Fabia 1.2 Benzin 40 kW 54 PS (me motor te polos 3 klipa) me 5 Shpejtesi me hargjime minimale.Viti 2006 i regjistruar RKS deri me daten 06.09.2018shpenzimet5.3 l/100 km(kombinim)6.7 l/100 km(qytet)4.5 l/100 km(magjistrale)posedon:-klime AC funksionale-5 shpejtesi-goma te veres -air bag-abs -hidraulik-timon multifunksional-radio CD -2 dritare elektrike-mbyllje qendrore-4 dyer-drita per mjegulle-etj etj.Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.Vlen te ceket nuk eshte hipotek.INFO TEL.044 160 026049 883 399Viber:+38649883399

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Levent
Prishtinë
044160026-049883399
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »