SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TIGUAN 2.0 TDI 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 00:28
Lloji :
VW TIGUAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
170154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Full full fullPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Swiss Auto Pejë
Pejë
38643555556
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »