SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206 - 2001 - 1.6b
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2001
ID e produktit :
170172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose nderrohet peugeot ne gjendje te mir teknike dhe optike, e ardhur nha CH regjistrimi i pare ne ksWhatsap : +38649193393

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Landi
Kosovo
049193393
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »