SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes sprinter
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '17
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
298,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2003
ID e produktit :
170174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sprinter 208 cdi viti 2003
Km te kaluara 298mij
7ulse
ngjendje t rregullt
Mundsi ndrrimi
Informata rreth publikuesit
Xx
Viti
045886670
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »