SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 3.0
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '17
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
170175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 ngjendje perfekte e doganuar posedon tgjitha opsionet.. lekur tiptronik quattro 3.0disel...Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eron
Ferizaj
044438336
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »