SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Focus 1,8 Ghia
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '17
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
139,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Child Locks, Karrige Elektrike
ID e produktit :
170188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ford focus 1.8ghia 16v benzin
I ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte ka ABS ESP KLIM xhama elektronik.
ka 139.000 te kaluara
044722093
+38649273794viber
Çmimi i Diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Miximilian1993
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »