SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320D 2011 - 184 ps - AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '17
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
170190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 320d 2011 - 184PS

REXHISTRIM DERI Prill 2018
Viti i 1 ne Kosove
ME LIBER SERVISIT te GARANTUAR

BMW 320D 2011 E90

- Automatik
-2.0 Disell 184 ps fabrikisht
-Km: 210.000 Te garantuara dhe me liber servisit . Mund te vertetohet ku te deshironi
- E ardhur ne Kosov qe 1 Vit
-E Importuar nga GJERMANIA (GELDERN) Personalisht
-Display
-Navigator
-Komanda ne TIMON
-Angle eye LED te BARDHA
-Sensora Para dhe Mrapa
-Dritat LLED para dhe mrapa
-Dritat me Angle Eye dhe LLUP me mekanizem levizez ne ansore
-Goma te REJA
-Fellnet 18
-Xhamat FABRIKISHT te zi dhe te shenuar ne LIBREZ
-AUX
-USB port
-DVD
-Sensora te shiut
-KUK ELEKTRONIKE(Hapet me pull )
-START STOP
-2 par qelsa
- Servisin e madh sapo te ber edhe per 15.000 km

Vetura eshte ne gjendje perfekte ne MOTOR , brenda dhe jasht
Vetura nuk eshte ne hipotek dhe mund te perkthehet menjeher
Nuk ka nevoj per as edhe nje investim

Nr kontakti : 049 37 05 05

Viber , whatsapp : 0038649370505
Informata rreth publikuesit
donat
Prishtinë
049 37 05 05
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »