SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw crafter 2.5 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:34
Lloji :
Volkswagen Crafter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,323
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2006
ID e produktit :
170193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw crafter 
2.5 tdi
Viti 2006
Manuel 6 shpejtsi
Klim 
Tempomat 
Senzora para mbrapa 
Radio 
Central
Pulla vallan 
Instrumenttabllen Krom
Me
Dogan 187323 kmPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Vushtrri
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »