SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 530
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '17
Lloji :
BMW 530
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2000
ID e produktit :
170198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
N gjendje tshkelqyshme teknike dhe optike.Servis i kryer, polir i kryer, gumat e reja.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gentian
Pristina
37744840191
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »