SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw T5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:13
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,141
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
170211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw transporter 
T5
1.9 tdi
Viti 2004
Km 189141
Manuel 5 shpejtsi 
Radio
Pasqyret me rrym
Central 
5 dyer 
Frigo - 5
Me dogan + tvsh me firm

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »