SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 4 1.9 TDI 74 KW VITI 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:05
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,345
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
170214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 4 1.9 TDI 74 KW
EDITON
VITI 20.12.2003
KLIMA TRONIK
ABS
ESP
B.KOMJUTER
6 CD AUX ETJ
I SERVISUM ME LIBRA SERVISIT
GOMA TREJA
I SAPO ARDHUN
ME DOGAN
PER MA SHUM NATEL
044 106 941 ose 044 877 535
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 106 941
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »