SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES BENZ C 220 BLUETEC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2014
ID e produktit :
170215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra zeze metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE :klimatronik kater zonale , timonin sport , komadant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset sport,ulset gjyse likur , ulset elektrike dhe memory ,dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON MATRIX HEADLIGHTS sistem ,kamer , bordkompjuter ,
tempomat , mbajtesin e dsitances DISTRONIC , navigacion GPS TV HD , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,senzorat e tejkalimit (SIDE ASSIST ) , senzorat e vijes LANE ASSIST ,abs , esp , airbag , dritaret elektrike , fellne , etj, FULL OPSION .
TEL:+386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »