SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose ndrrohet me bitcoin motori yamaha 600cc
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator
Lloji :
Yamaha XJ6-ABS
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
13,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2010
ID e produktit :
170216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet motori Yamaha xj6n naked, motori eshte i doganuar dhe regjistruar dhe posedon gjitha serviset e kryera. Km te kaluara 13000. Per me shume na kontaktoni, cmimi 3700€.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Prishtinë
044 403 401
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »