SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 1.9 TDI Pa Dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:08
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
170224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 3C 1.9 TDI 77 KW 105 PS I posa ardhur nga gjermania Klima Karrika me nxemje Karrika IsoFlix Bordcompjuter Dritare elektronike Pasqyre elektronike Libra te servisit 2 Qelsa Fellne Ne Gjendje Te Shkelqyshme 044 898 345Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pleurat
Prishtinë
045 891 774
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »