SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Veturen Peugeot 405 GR
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '17
Lloji :
Peugeot 405
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1989
ID e produktit :
170237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen ne gjendje shume te mir teknike , vetura eshte drejtuar nga nje person i vetem i rregjistruar deri ne muajin qershor 2018. Per qdo informate munde te lajmeroheni ne nr e telefonit 049=664-856, Arsyeja e shitjes se vetures eshte se tani me jane ber dy vetura.
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Peje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »