SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 206 1.4i 2002
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2002
ID e produktit :
170243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 206 1.4i 2002-Klimatronik-Xhama Elektrik-Abs-Airbag-Fellne R15-Panoram-Tash i servisuar vaj filtera dhe baterin -Viber +37744701107

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
kastriot
Prishtinë
044/701107
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »