SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HYNDAI I 35 2.0 BENZIN..2010..FULL..OPCIONE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:14
Lloji :
Hyundai
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
168
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
170248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HYNDAI I 35 2.0 BENZIN..2010..NE GJENDJE PREFEKTE ME GJITHA SERVISET KRYNE....
...168..KM..00..OSHT MARR I RI...FULL...OPCIONE..Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xxxx
Lipjan
049 306 303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »