SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5 - 1.9 TDI
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
170251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WW Golf 5 - 1.9 TDI
Modeli Sportline
Viti i prodhimit 2004
Klima ne funksion
Radio CD
Abs Esp
4x gjamat elektronik
Tempomat

I rexhistruar ne RKS - 1 vit..

044/304-302Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044304302
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »