SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 525 - 2005
Çmimi :
€9,800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '17
Lloji :
BMW 525
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
221,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
ID e produktit :
170261
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 525 berlina 2005 e sa po ardhur nga zvicrra regjitrimi i par ne ks.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkembim
Malishevë
049831830
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »