SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5. 2008
Çmimi :
€8,700.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Lloji :
GOLF VII
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
161,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
170268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5
2008
2.0
DSG
103kw
Shpejsi vollont F1
Pulla ne vollont
Boardkompjuter
Climatronik 2 zonale
Karrika me nxemje,rekaro,lekur,fryrje
Senzor parkimi mbrapa
Servisin e krym castrol 20mi km
I regjistrum per her tpar ne kosov para 1 jave
Gjama te erresum fabrikisht
161000 te garantume
Tel: 045 61 55 62
Informata rreth publikuesit
Banush
Gjilan
045 61 55 62
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »