SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz sprinter 511 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:33
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
162,999
Motori (kubik) :
511.00
Viti :
2007
ID e produktit :
170269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz 
Sprinter 
511 CDI
Viti 2007 
Km 162999
Klim 
Automatik 
Central 
Pasqyret me rrym
Dupllak
Me hebebyn 
Maxi 4.30 gjatssia sanakunPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Vushtrri
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »