SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0tdi kv 103 ventilla 8 viti 2006 DZG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:42
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
226,400
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
170272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2.0tdi 103 kv 8vetilla viti 2006 DZG AUTOMATIK sapo ardhur nga gjermanija kotakt 049 199 841Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto salloni Ledri-SM
Pejë
049199841
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »