SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 308 1.6HDI
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:48
Lloji :
Peugeot 308
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
16
Motori (kubik) :
149.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
170277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 308 1.6HDI
VITI 2009
1.6 HDI 110PS
149000KM
KLIM AC
ME DOGAN TE PAGUNE
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Sara
Ferizaj
044 771 777
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »