SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 1.9 TDI Me Dogan Automatik
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:03
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi
ID e produktit :
170283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Gjendje te mir teknike i sapo ardhur prej zvicrre 5 ulse automatik Abs Airbag centrall xhamat me rrym fellne
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Sara
Ferizaj
044 771 777
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »