SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel zafira
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '17
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
170284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opell zafira ekstra klimatronik karrikat me nxemj ne gjendje te rregullt 2.2 diezel
Informata rreth publikuesit
Tutorials
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »