SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MINI ONE
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '17
Lloji :
Mini One
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
170285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1.6 BENZIN VITI 2003

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Deniz
Prizren
044 593 231
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »