SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '17
Lloji :
BMW 525
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1992
ID e produktit :
170287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E mire

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fehmi
Ferizaj
+37744571019
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »