SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes opel combo- 2006
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
19 Janar
Lloji :
Opel Combo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,441
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2006
ID e produktit :
170289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen opel combo 1.3 -2006
Vetura asht ne gjendje te rregull me te gjith serviset e kryer me liber servisi
Vetura asht
Regjistrimi i par qe 8 muaj
Dhe nuk ka nevoj as nje investim. Ne të
Vetura asht shum e rujtne si jasht po ashtu dhe nga mbrënda
Vetura asht me klim
Vetura ka 75 pes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
adrin
Pejë
049-846-277 -044-251-461
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »