SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 2.0 TDI
Çmimi :
€9,100.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:03
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,135
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
170290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 2.0 TDI viti 2009 me tabela rks regjistrim i skadur,klima tronik,komanda ne timon,dritare dhe pasqyre elektronike,sensora parkingu etj etj per me shume 044888883Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
049528888
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »