SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 tdi viti 2003
Çmimi :
€5,100.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:13
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207,111
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
170291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 1.9 tdi 74 kw viti 2003 i posa ardhur i doganuar nr twl 044 700 245Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Gjilan
044 700 245
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »