SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X3 2.0D 2007 4X4
Çmimi :
€8,700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:55
Lloji :
BMW X3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
170292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET
BMW X3 2.0D 4X4
HARGJIMET
QYTET 8.3/ RRUG E HAPUR 5.8/ KOMBINIM 6.7
V.P 2007
MANUAL
SENZOR PARKINGU
TEMPOMAT
ME GJITHA OPSIONET
ÇMIMI 8700€
TEL: Viber +37744672282 ; 049 100 920Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Latif
Prishtinë
377 44 672 282
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »