SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENAULT SCENIC 1.9 DCI FACE LIFT RKS 2008
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:52
Lloji :
Renault Scenic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,266
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
170293
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RENAULT SCENIC 1.9 DCI BENZIN FACE LIFT VITI I PRODHIMIT : 2007 E REXHISTRUAR RKS I QLAJMRUM 178.254 Km ME GARANCION 1 PRONAR PREJ 00 DRITA ME LLUP DRITA TE MJEGULLES BORD KOMPJUTER 6 SHPEJTSI KLIMA FUNKSIONALE FELLNE GOMA TE REJA TIMON SERVO ABS AIR BAG GJAMA ELEKTRONIK PASQYRE ELEKTRONIKE MBYLLJE QENDRORE DRITA LLED MBAS ALARM ETJ... QMIMI : 4700 EURO TEL : 045 680 186 GJINDEMI PERBALL HIB PETROLIT FUSHKOSOVPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
XxX
Prishtinë
045 680 186
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »